Matching tattoos, czyli tatuaże dla par i nie tylko

Na czasie lut 14, 2022

Matching tattoos to tatuaże nie tylko dla zakochanych par, ale również dla przyjaciół czy rodzeństwa. Identyczne lub uzupełniające się wzory podkreślają uczucie łączące parę lub podkreślają wyjątkowość więzi łączącą bliskie sobie osoby. Dowiedz się więcej o tatuażach dla par i zobacz najoryginalniejsze dziary z serwisu TattooArtist.pl wykonane przez polskich tatuażystów.

- Najczęściej to puzzle, korony, znaczki nieskończoności lub króla i królowej, imiona, literki lub jakieś symbole związane z tym jak na siebie mówią czyli np. brzoskwinka i truskaweczka. Dość popularny teraz jest też motyw avocado. Dwie polówki z „ryjkami" jedna z pestką a druga wydrążana z pestki. Trafią się tacy, co chcą coś więcej, jak np. Królika Bugsa i Lolę czy Vegetę z Bulmą. Z racji na specyficzną grupę odbiorców, rzadko wykonuje takie prace. Nie mam na to czasu zwyczajnie – mówi Patryk Chudzicki z Pracowni Tatuażu „Bullet Ink” we Wrocławiu.

Tego typu tatuaż to może być bardzo oryginalny sposób wyrażenia swojej miłości czy przyjaźni, ale trzeba pamiętać o jednym. Tatuaże, w odróżnieniu od uczucia czy więzi do drugiej osoby, są na całe życie.

Sklep - Kosmetyki
Sklep - Kosmetyki

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.