Dawid Bonku i czarne słońce

Historia jednego tatuażu wrz 15, 2021
Oskar, chciał przykryć stary tatuaż, który był na środku jego frontu. Oboje mamy słabość do dużej ilości czerni. Pokazał mi parę inspiracji, w których przewijał się motyw słońca. Tego się uczepiliśmy i tak powstało „to coś”.

Jak w kilku słowach opisalibyście ten tatuaż?

Dawid: Śmierć i zniszczenie na brzuchu (śmiech).

Oskar: Ała (śmiech).

Kto wpadł na pomysł takiego projektu?

Dawid: Oskar, chciał przykryć stary tatuaż, który był na środku jego frontu. Oboje mamy słabość do dużej ilości czerni. Pokazał mi parę inspiracji, w których przewijał się motyw słońca. Tego się uczepiliśmy i tak powstało „to coś” (śmiech).

Oskar: Ogólnie to chciałem zakryć mały tatuaż̇ na splocie słonecznym. Dawid jednak wpadł na pomysł żeby zakryć cały brzuszek.

Ile trwało dziaranie?

Dawid: To, co widać na zdjęciu zajęło nam 3 spotkania. Ostatnie było tylko „formalnością”, bo lekko przyciemniliśmy promienie.

Oskar: Dawid znosił je z uśmiechem na twarzy, ja wręcz przeciwnie.

Efekt końcowy był do przewidzenia…

Dawid: Całość powstała na freehandzie, ale od początku wiedziałem jak to zrobię, więc można powiedzieć, że wiedziałem, jaki będzie efekt końcowy.

Oskar: Przy takich projektach nigdy nie wiadomo, zwłaszcza, że nie było żadnej kalki.

Jesteście zadowoleni?

Dawid: Tak mi się wydaje, tym bardziej, że robię dziewczynie Oskara brzuch w podobnym klimacie, plus przysłał brata, który robię dwa rękawy w solidnej czerni (śmiech).

Oskar: Gdybym nie był zadowolony to nie wysłałbym do Dawida dziewczyny i starszego brata (śmiech).

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.