Tatuaż męski na przedramię — czy boli? Wzory i pielęgnacja

INKspiracje lut 14, 2022

Myśląc o pierwszym rysunku na ciele, od razu przychodzi na myśl jedna z części ręki. Szczególnie jeżeli jest to tatuaż męski. Przedramię jest bardzo obiecującą częścią ciała. Możesz pochwalić się znajomym swoją nową dziarą, jednocześnie samemu podziwiając ją każdego dnia. Zastanawiasz się pewnie czy taki tatuaż boli? Odpowiedź na to i wiele innych pytań poniżej.

Męski tatuaż na przedramię – jaki motyw wybrać?

Każdy, kto decyduje się na zostawienie na swoim ciele wzorów chce być oryginalny i modny. W jaki sposób to ze sobą połączyć? Nie chcesz, żeby na Twoim przedramieniu pojawił się tatuaż, jaki możesz obserwować u większości mężczyzn na ulicy. Ale chcesz mieć element, który jest popularny lub Tobie się podoba. Mamy dla Ciebie kilka propozycji na wyjątkowe tatuaże męskie. Spełniają one wszystkie konieczne kryteria.

Klepsydra – tatuaż męski na przedramię, który ma ogromna symbolikę, a jednocześnie nie jest oklepany. Może być przedstawiona na różne sposoby. Ogranicza Ciebie jedynie wyobraźnia Twoja i tatuatora. Dostajesz również modną dziarę, którą zachwycą się znajomi.

Podobnie las. Męski tatuaż na przedramię z motywem natury otwiera ogromne pole do popisu dla artysty. Możecie postawić na klasyczne wilki lub tygrysa. Ale może odważysz się na odrobinę abstrakcji lub horroru? Możesz połączyć motyw przyrody z jej naturalnym elementem – śmiercią.

Czy robienie tatuażu na przedramieniu jest bolesne?

Idealne miejsce na pierwszy tatuaż? Przedramię wydaje się idealne. W końcu mnóstwo osób decyduje się na podobny krok. Ale czy to nie boli? Musimy Cię zmartwić odpowiedzią. To zależy. Od Twojego progu bólu, rodzaju tatuażu, a nawet dnia.

Delikatne tatuaże na przedramieniu, które składają się przede wszystkim z konturu będą znacznie mniej uciążliwe podczas sesji niż złożone obrazy, pokolorowane i cieniowane.

Tatuaż na przedramieniu zazwyczaj boli mniej niż ten wykonywany na przykład na plecach. Jednak, jeżeli Twój próg bólu jest niski, możesz odczuwać go znacznie bardziej dotkliwie. Czy można zabezpieczyć się przed bólem podczas wykonywania tatuażu? Masz możliwość, żeby zadbać o swój komfort. Odpowiednio nawodnij się w dniu sesji, zadbaj o dobry sen. Mogłoby się wydawać, że nie ma to znaczenia. Ale ile razy złapałeś się na tym, że niewyspany gorzej reagujesz na stres? Uwierz nam, podczas tatuowania jest to dużo bardziej odczuwalne.

Sklep - Kosmetyki
Sklep - Kosmetyki

Ile kosztuje tatuaż na przedramieniu?

Jak myślisz, jakie słowo jest najczęściej wyszukiwane razem z frazą „tatuaż męski przedramię”? Cena. Oczywiste jest, że chcemy wiedzieć, ile będzie kosztowała konkretna usługa. Szczególnie jeżeli mówimy o dziarach, które nie należą do najtańszych wydatków.

Wiele będzie zależało od wielkości Twojego tatuażu na przedramieniu. Męskie wzory nie różnią się w tej kwestii od damskich. Jeżeli chcesz prosty wzór w studio tatuażu, możesz przygotować się na cenę rzędu 500 zł. Im bardziej skomplikowany i wymagający tatuaż, tym ta cena będzie wyższa.

Wyjątkowe tatuaże męskie, zawierające wiele detali oraz skomplikowanych elementów mogą być droższe od używanego samochodu, który właśnie planujesz kupić. Pamiętaj, że dziara będzie z Tobą długo. Warto zadbać o jej wysoką jakość. Za nią często idzie wysoka cena wykonania usługi.

Jak pielęgnować tatuaż na przedramieniu?

Tatuaże na przedramieniu, podobnie jak na szyi, narażone są na działanie promieni słonecznych. W końcu latem jest to jedno z tych miejsc na ciele, które ciągle jest narażone na ekspozycję słoneczną. Dlatego pamiętaj o prawidłowej pielęgnacji swojej dziary.

Jeżeli wykonujesz rękaw, postaw na chłodniejsze pory roku, na przykład jesień. Tylko odważne osoby decydują się na podobny krok latem, kiedy konieczne jest ciągłe nakładanie kremów z wysokim filtrem UV. Zadbaj o odpowiednie nawilżenie. Postępuj zgodnie z zaleceniami tatuatora, na początku smarując wzór minimum dwa razy dziennie. W ten sposób umożliwisz mu prawidłowe gojenie się oraz zadbasz o jego wygląd.

W kolejnych tygodniach i miesiącach również warto nawilżać skórę. W ten sposób zyskujesz pewność, że Twój tatuaż na przedramieniu zachowa swój niesamowity wygląd na długo.

Kredyt na tatuaż - inwestycja w pasje i marzenia | Poradnik finansowy
Czy marzysz o wymarzonym tatuażu, ale obawiasz się wysokich kosztów? Nie martw się, istnieje na to sposób. Kredyt na tatuaż może być doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą zrealizować swoje marzenia, ale nie mają wystarczających oszczędności. W tym artykule przedstawimy Ci zalety i wady finans…

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.