Otwarcie Tuż TuSz Tattoo Warszawa

Relacje wrz 23, 2020

W sobotę, 19 września br. odbyło się oficjalne otwarcie Tuż Tusz Tattoo Warszawa połączone z akcją charytatywną w Whiskey in the Jar Warszawa mającą na celu wsparcie Fundacji Mam Marzenie!

Walk-In Day z promocyjnymi dziarkami od artystów z Tuż Tusz Tattoo Warszawa, charytatywne licytacje fantów takich jak customowa kurtka od CyganArt, vouchery na tatuaże, weekend z Harley Davidson i wiele innych fantów do zdobycia podczas wydarzenia a na koniec - klimatyczny koncert z dobrym rockowym brzmieniem!

Ekipa Tuż Tusz Warszawa z całą ekipą z Poznańskiego Tuż Tusz Tattoo

Wspólnymi siłami wraz z Barber Garage oraz Harley Davidson Liberator Warszawa podczas trwania całego wydarzenia ekipie Tuż Tusz Tattoo Warszawa udało się zebrać 2620 pln!

To pierwsza i nie ostatnia taka akcja! Śledźcie Nasze media społecznościowe i bądźcie na bieżąco! Zapraszamy do odwiedzin. Mieścimy się przy ul. Aleja 3 Maja 2/27. Wpadajcie na dobrą kawę, konsultację czy dziarki i pamiętajcie - chłońcie tusz jak meble kurz! - mówi Ola, manager Tuż Tusz Tattoo Warszawa.

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.