Tattoo Expo Opole 2019

Relacje paź 16, 2019

W dniach 14-15 września w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu odbyło się po raz trzeci Tattoo Expo. Jedna z większych imprez w południowej Polsce, na której gościło ponad 200 artystów i kilka razy tyle uczestników i zwiedzających.

Artyści tatuażu rywalizowali w kilkunastu zróżnicowanych kategoriach – odbyły się między innymi konkursy na najlepszy tatuaż realistyczny, graficzny, kolorowy, czarny oraz geometryczny. Po raz pierwszy odbył się także konkurs w kategorii freehand tattoo. Tatuatorzy biorący udział w tej kategorii podczas wykonywania tatuażu nie mogli korzystać ze zdjęć, tabletów, laptopów oraz telefonów – praca musiała zostać odtworzona z pamięci, bądź stworzona całkowicie od podstaw. Jak dokładnie wyglądała tegoroczna odsłona imprezy Tattoo Expo Opole sprawdzić możecie w poniższym materiale video.

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.