Warsaw Tattoo Days 2020

Relacje mar 02, 2020

W weekend 29 lutego – 1 marca 2020, w hali numer 4 EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 odbył się V. międzynarodowy festiwal muzyki i  tatuażu z cyklu Tattoo Days. W konwencie wzięło udział ponad 300 tatuatorów z Polski i Europy, a na scenie  głównej odbyły się koncerty najpopularniejszych hip-hopowych wykonawców.  

Nie zabrakło specjalnych stref dla fanów amerykańskich aut i motocykli, wernisaży prac znanych plastyków czy też wystawy poświęconej kulturze tatuażu na bliskim wschodzie organizowanej przez Polskie Muzeum Tatuażu. W trakcie konwentu odbyły się seminaria tatuatorskie prowadzone przez  Tomasza Tofi Torfińskiego, Bartosza Panasa i Candy Ink.

Ważnym punktem imprezy były wybory Tattoo Miss 2020. Jurorzy Tattoo Miss w przeciwieństwie do tradycyjnych konkursów piękności nie skupiali się
wyłącznie na walorach cielesnych kandydatek. W ich ocenie najważniejsze było odpowiednie dobranie kompozycji, wielkości i umiejscowienia wytatuowanych
wzorów względem anatomii kobiecego ciała. Prezentowane tatuaże mają dodawać kobietą charakteru i seksapilu podkreślać ich naturalne piękno, leczyć z
kompleksów i być jednym ze sposobów, aby czuć się dobrze we własnej skórze. Przewodniczącym Jury był Paweł Jaśkowski redaktor naczelny CKM.pl.

Warszawski festiwal tatuażu poprowadził człowiek wielu pasji i najbarwniejszy konferansjer świata – Paweł Bilewski, który komentował prace prezentowane w aż 12 konkursach na najlepsze tatuaże.

Tattooartist.pl

TattooArtist.pl to serwis skupiający najlepszych polskich tatuażystów. Podzielony jest na kategorie: tatuaż, wzór, tatuażysta i studio. Znajdziesz tu również wyrafinowane inspiracje i ciekawe treści.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.